اشکان انوری | آواز پاپ

 اشکان انوری


اشکان انوری متولد  1358 در شهر تهران  به دنیا آمد ، از همان کودکی در گروه های سرود مدرسه به عنوان تک خوان فعالیت موسیقی خود را آغاز کرد و در سال 1381 نزد استاد مجید سراج ( از شاگردان مرحوم استاد بابک بیات) بصورت حرفه ای خوانندگی را آغاز کرد و سپس نزد استاد امید سیاره  و نازنین جلالی دوره سلفژ و صداسازی و تئوری موسیقی را فراگرفت و در محضر اساتیدی بنامی چون : استاد رشید وطن دوست – ماریو تقدسی – گیتی خسروی – مانی رهنما – شاکه آقا مال   شاگردی کردند .

دریافت گواهینامه و تقدیرنامه از دست استاد بزرگ موسیقی ایران پروفسور مصطفی کمال پور تراب از با ارزشمند ترین افتخارات ایشان به نظر خودشان است .
در سال 1392 به عضویت کانون خوانندگان کلاسیک خانه موسیقی ایران درآمدند و در سال 1394 به عضویت خوانندگان تولید موسیقی سازمان صدا و سیما پیوستند . ایشان سالهای اخیر به آموزش موسیقی پرداخته اند و به عنوان نوازنده گیتار و مدرس آواز پاپ به آموزش در زمینه صداسازی ، سلفژ ، ریتم خوانی و آواز پاپ و پاپ-کلاسیک پرداخته اند . و با آموزشگاه هنر و اندیشه و آموزشگاه کرال و آموزشگاه آرین همکاری داشته اند و در اجرا ها و کنسرتهای آموزشی متعددی که برای شاگردانشان برگزار می کردند شرکت داشته اند و آلبوم موسیقی ایشان در دست تهیه و تولید می باشد . که اساتید بزرگ کشور ایشان را در این راه همراهی می کنند ، همچون  :  فیروز ویسانلو گیتار  ،  بابک ریاحی پور گیتار بیس  ،  بهنام ابطحی درام  ،  کریم قربانی ویولن سل  ، میثم مروستی و بردیا کیارس ویلن ، ناصر رحیمی فلوت ، مجید سراج پیانو و باربد بیات هورن و ترانه سرایان بنام کشور

 

اشکان انوری

بازدید : 1017 نفر